Sitenizin Prestijini Artırın!

Sitenizin Prestijini Artırın!

Sitenizin Prestijini Artırın!

Sitenizin Prestijini Artırın!

Gelir dükkanı üzerinden hem görev ver seçeneğini kullanarak, restoran, cafe, fasfood ve iş yerlerinizin yorumlarının yapılmasını, yıldız kazanmasını sağlayabilir hem de sadece üye olarak size verilen görevleri yaparak internetten para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken internet üzerinden siteye giriş yaparak sitedeki görevleri oluşturmak ya da verilen görevleri yerine getirmek olacaktır.

İnternetteki Bütün Yıldızları Toplayın!

Sosyal medya ve web siteler için önemli olan güvenilir bir site profili oluşturmaktır. Bunun için sitenize giriş yapan alıcılar üzerinde iyi bir izlenim bırakmanız gerekmektedir. Bu çoğu zaman web sitenizin tasarımı ve içerikleriyle sağlansa da aynı zamanda kullanıcı yorumlarının da büyük bir payı vardır. Özellikle bugün siteye giriş yapan bir alıcı, yorumları okumadan sizden alışveriş yapmaz hatta sitenizden hemen çıkış yapabilir. Bunun üstesinden gelmek için sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayacak olan yıldızların artmasını, yorumların eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Hem ek gelir platformu olarak hem de sitelerin ve markaların prestijini artıracak bir işlem olarak herkesin kazanmasını sağlayan bir kurumsal kuruluşa ihtiyacınız varsa, güvenle görev oluşturarak sitenizin tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Hangi Görevleri Oluşturabilirsiniz?

Bir restoran veya bir üretici firma olarak web sitenizin yıldızının artmasını, güzel bir profile sahip olmasını istiyorsanız, sitede görev oluşturarak kısa zamanda üyelerin size yönelmesini sağlayabilirsiniz. Bu görev yap para kazan sistemi sayesinde, birçok üye gün içerisinde sitenize yorumlar bırakacak, ürünlerinizi beğenecek aynı zamanda prestijinizi artıracaktır. Sadece web site üzerinden değil, sosyal medya hesapları üzerinden de cafe, restoran ve iş yerlerinizin güvenilir bir profil oluşturmasını sağlayabilirsiniz. İnternetten ek gelir eldeetmenin yollarının bin bir seçeneğinden birinden faydalanarak hemen kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Şimdi Görevleri Oluşturmanın Tam Zamanı!

Sitenizin prestijini artıracak görevleri hemen oluşturmaya başlayarak, kısa zamanda markanızın tanınmasını sağlayabilirsiniz. Günlük olarak görev ekleyebileceğiniz sistem üzerinden, markanızı, restoran veya iş yerinizi güzel bir profile kavuşturacak püf noktaları görevlere dahil olanlara bildirerek, web site ve sosyal medya hesabınızın tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz. Hemen görev oluşturarak, sitenizin tanınmasını sağlayacak seçenekleri değerlendirin.

8 Beğen

Yapılan Yorumlar

 1. 9 ay önce

  Bu para kazandıran uygulamaya yeni kayıt oldum şu anlık tam olarak anlıyamadım ama yakında çözerim bu yorumu yaparak ikinci görevimi tamamlamış bulunuyorum sizde kayıt olun kazanmaya başlayın

 2. 9 ay önce

  Görev oluşturma kısmı bana çok yardımcı oldu çok teşekkürler

 3. 9 ay önce

  Ek gelir olarak internetten para kazanmak için çok uygun bir site kesinlikle tavsiye ederim!?

 4. 8 ay önce

  İnternet net para kazanmak isteyen gelir dükkannını kullansın. İnternet net gelir etmek için harika bir uygulama

 5. Sen de gelir dükkanına gelerek internetten para kazan

 6. Gayette guzel inteenetten ek gelirim oluyor para kazanabiliyorum iyi bi sistem

 7. İnternetten gerçekten para kazandıran bir internet sitesi ödeme limiti 5 tl olan boş zamanınızda internetten para kazan internetten para kazandıran site diyebilirim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir