Gelir Dükkanı | Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

GelirDukkani.com web sitemize kayıt olduktan sonra bu sözleşmeyi kabul etmiş ve onaylamış olursunuz.

  • Çalışmadığımız site ve sosyal medya hesapları: +18, bahis, iddaa, siyasi, illegal.
  • Yaptığınız görevleri özensiz bir şekilde tamamladıysanız yanlışlar varsa göreviniz reddedilir.
  • Yaptığınız görevlerde firmayı, siteyi, sosyal medya hesaplarını vb kötü etkileyecek şekilde yaparsanız süresiz banlanırsınız ödemede yapılmaz.
  • Kendi kendinize referans olduğunuz takdirde tespit edilir 2 hesabınızda kapatılır ve ödemesi yapılmaz.
  • Sitemiz üzerinden girilen bilgilerin çoğu daha sonra değiştirilemez ve kalıcı olarak hesabınıza atanır.
  • Sahte resimler, başkasının yaptığı yazı ve resimleri kullanmak kabul edilmemektedir, hesabınız kapatılır ve ödemeniz yapılmaz.
  • Web sitemize eklediğiniz numaraya SMS almayı kabul etmiş olursunuz. Eğer SMS'ler sizi rahatsız ediyorsa, ayarlardan sms alımını iptal edebilirsiniz.
  • Kötü yorum, beğenmeme vs karşı tarafı olumsuz etkileyecek hizmetleri yapmıyoruz.
  • Profil bilgileriniz hatalı olduğunda talep ettiğiniz ödeme iptal edilir ve doğru bilgileri girdikten sonra talep etmeniz istenilir.
  • Gelir Dükkanı her an hizmet sözleşmesinde değişiklikler yapabilme hakkını açık tutar.

Şartlar ve koşullar

GelirDukkani.com üzerindeki hiçbir bilgi, yazı, resim, özel bilgi dışarı aktarılamaz ve izinsiz kullanılamaz. Başka siteler Gelir Dükkanı'nı haksız yere suçlamalarda tespit edildiğinde GelirDukkani.com'dan sınırsız uzaklaştırma alır ve para ödemesi yapılmaz. İzinsiz ve kötü kullanımlarda yasal işlem hakkımızı saklı tutuyoruz.

Lisans Türleri ve Şablon Kullanımı

Tüm şablonlarımız GNU genel kamu lisansını HTML'den devralır. Tüm .PSD ve CSS dosyaları ayrı olarak paketlenir ve GPL 2.0 altında lisanslanmaz. Bunun yerine, bu dosyalar Evolo Kişisel Kullanım Lisansını devralır. Bu dosyalar tüm Müşterilere kişisel kullanım esasına göre verilir. Bunları herhangi bir şekilde yeniden dağıtmak veya yeniden satmak için değiştiremez veya değiştiremezsiniz . Temalarımızdan birini HTML alanında kullanamazsınız. HTML Vs CSS hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. Müşterileriniz için siteler geliştirmek için şablonlarımızı kullanabilirsiniz.

Hizmetler müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini, pazarlama ve reklamlarını tanıtmalarına yardımcı olur.

Üyelik Bilgilerinin Nasıl Uygulandığı

Hizmetlerden herhangi birini kullanarak veya Hizmetler aracılığıyla herhangi bir Kişisel Bilgi göndererek veya toplayarak, Kişisel Bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında belirtilen şekilde toplanmasını, aktarılmasını, depolanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kişisel Bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasına izin vermiyorsanız, lütfen bize bildirin ve verilerinizi silip karşılıklı çalışmalarımızı sonlandıralım

Anasayfa'ya Dön